محاصرۀ اقتصادی شام در آخرالزمان

از جمله اقدامات رومیها (امریکا و متّحدان اروپایی اش) در آخرالزمان، به ویژه در سال ظهور امام مهدی(علیه السّلام)، محاصرۀ اقتصادی شامیهاست.

جابر بن عبدالله از حذیفه نقل کرده است:

... نزدیک است برای اهل شام دینار (پول) و پیمانه ای (موادّ غذایی ای)

گردآوری نشود. رومیها مانع از این کار برای شامیها می شوند(1).

چنان که اکنون شاهدیم، محاصرۀ اقتصادی شام، با تحریمهای اتّحادیّۀ عرب ضدّ سوریه، کم کم آغاز شده و با همکاری ترکیه، در آیندۀ نزدیک، شدّت بیشتری پیدا می کند. این تحریمها که در حقیقت با دستور دولتهای غربی انجام می گیرند، سبب فشار بیشتر بر دولت سوریه و بروز ناآرامیها و شورشهای مردمی در این کشور می شوند..

/ 3 نظر / 25 بازدید
جشنواره وب نویسی با موضوع بصیرت و جوانان.

سلام خداقوت همسنگر امام زمان(عج) از شما راضی باشه که چنین سد محکمی جلوی دشمناش ایجاد میکنید. 16 بهمن ماه قراره بزرگترین گردهمایی وب نویسان(با موضوع بصیرت،جوانان و انقلاب) برگزار بشه. در راستای همین گردهمایی جشنواره وب نویسی شروع شده که روز گردهمایی از 10 وب برتر با تندیس های برنامه و جوایزی نقدی و همچنین معنوی تقدیر میشه. برای مطالعه قوانین و شرایط مسابقه وب نویسی میتونید به لینک زیر مراجعه کنید: http://www.jonbesh1404.ir/page/ghavaninewebnevisi امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم است. حضرت آیت الله خامنه ای منتظر پیوستن شما به این اتحاد هستیم.باشد که محکمتر و متحدتر از قبل به جنگ اهریمنان سایبری بریم،جنگی که از نظر بزرگان امروز مهمترین مسئله است. در ضمن وزارت ورزش و جوانان مستقیما کار نظارت بر این برنامه را بعهده دارد.

به سوی خدا

سلام جالب بود با فتنه ی جدید و شهادت سردار شاطری به دست اسرائیل جانی در منتظر قدومتانیم

ابوذر

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و احترام فراوان خدمت شما اگر با تبادل لینک موافق هستید ما را با نام (هیئت مذهبی خادمین حسین(ع) آبدانان) http://khademen1381.blogfa.com لینک کنید. بعد خبر بدید که ما هم شما را با چه نامی لینک کنیم. ممنون